Site.Art.3

Campionii nu se nasc în sălile de sport, ci se formează prin împletirea talentului şi visului pe care le au, cu multă muncă, pasiune, dedicaţie şi perseverenţă. Iar mentorii care-i îndrumă sunt liantul dintre aspiraţie şi succes, contribuţia lor fiind nebănuită prin priceperea, entuziasmul şi  dăruirea lor. Iar noi îi preţuim  deopotrivă pe toţi ! Pentru că ne reprezintă ! Şi ne mândrim cu fiecare dintre ei !

 SiglaJocuriOlimpice

SPORTIVII NOŞTRI  
de LOT OLIMPIC
          tir atletism bobsanie patinaj
  Schi 
Tir Sportiv
 Atletism
Bob Sanie
Patinaj
 
  •  Tudor Remus
  • Rareş Ş. Ion
  • Nunu Mihaela
  • Ifrim Paul
  • Anghel Andrei
  • Chiţescu Răzvan
  • Bărcăcilă Anca
  • Sauter Julia F.
  • Kristó Katalin
  • Tünde Balázs
  • Paraschivoiu Marius
  •  Tătulescu Bogdan
 
SPORTIVII NOŞTRI 
de LOT NAŢIONAL
ski tir orientare sah  
 
Schi
 Tir
 Orientare
 Şah
 Atletism
 
  •   Remus Tudor
  • Şolcan Mihai A.
  • Stancu Miruna
  • Nechiţă Andreea
  • Rareş Ş. Ion
  • Tănasă Ionuţ
  • Pricop Paul
  • Patraş Ionuţ 
  • Vrâncean Lehel
  • Puia Alexa
  • Nunu Mihaela
  • Costache Radu
  baschet karateshotokan karateshitoryu                      
 
Baschet
 Karate Shotokan 
 Karate Shito Ryu
        Bob  Sanie              Patinaj
 
  • Onea Dragoş
  • Calancea Sergiu
  • Ferariu Ana
  • Brezoi Iulia
  • Armanu Teodora
  • Ferariu Maria
  • Măgureanu Gabriela
  • Ursu Sonia Kim
  • Haas Andra
  • Irimia Gabriela
  • Armanu Katy
  • Aroşoae Daria
  • Bacalu Andrei
  • Beşleagă Marcel
  • Bogdan Muntean
  • Buşteagă Diana
  • Dan Hurghea
  • Denisa Tohănean
  • Drăgoi Ion
  • Ivan Bogdan
  • Luca Poteraş
  • Maftei Gabriel
  • Olteanu Daria
  • Pomîrleanu Sebi
  • Seitz Adina
  • Beldeanu Sabina
  • Creţa Marius
  • Popescu Radu
  • Porumboiu Cosmin
  •   Vasile Leurzeanu
  • Chirilă Victor
  • Bătăiosu Albert
  •   Niţă Orlando
  • Stanciu Liviu G.
  • Alecsandru Andreea E.
  •   Bălan Alina I.
  • Ciocoiu Denisa
  • Ciocoiu Bianca
  •   Oană G. Rafael
  •   Gheorghe Ana Maria
  •   Măntescu I. Ştefania
  •   Şerban Bogdan
  •   Moc Mihai A.
  •   Marian Alexandru
  •   Ceauşu Denis
  •   Budaşcu ion
  •   Şerban Miruna
  •   Mocanu Hara G.
  •   Dumitrescu Daniel
  •   Bătăiosu A. Mihnea
  •   Leurzeanu Crina G.
  • Ifrim Paul
  • Anghel Andrei
  • Chiţescu Răzvan
  • Bărcăcilă Anca
 
  • Sauter Julia F.
  • Kristó Katalin
  • Tünde Balázs
  • Paraschivoiu Marius
  •  Tătulescu Bogdan
 ANTRENORII NOŞTRI            
 
Atletism
Baschet
 Bob Sanie
 Gimnastică Ritmică
Karate Shotokan
 
  • Margareta Barbu
  • Dragoş Ionescu
  • Corneliu Scurt
  • Horaţiu Calfa
  • Dan Calancea
  • Nenad Marinkovic
  • Ciprian Ghişoi
  • Răzvan Armanu
  • Liviu Dumitru
  • Eugen Roşu
  • Victor Ifrim
  • Marian Chiţescu
  • Alina Stratulat
  • Simona Banciu
  • Dragoş Chiru
     
 
Karate Shito Ryu
Orientare
Schi
Patinaj
Tir
 
  • Vasile Leurzeanu
  •  Gheorghe Dinu
  • Wilhelm Grosz
  • Cristi Bucur
  • Ernest Uchrich
  • Luminiţa Ancuţa
  • Marius Negrea
  • Bogdan Stănescu
  • Kristó Katalin

 

  • Cristina Bălan

 

         
 
Şah
 Volei
 Radioamatorism
 Rugby
 
 
  • Adrian Sasu
  •  Oprea Florin
  •  Victor Triţoiu
  •  Emilian Duţă
 

 

PAGINĂ ÎN CURS DE ACTUALIZARE !